17 цікавих фактів про Кубу

1 Вийшовши на вулицю , не дивуйтеся , якщо Вам будуть говорити компліменти кубинці які проходять повз . Це дуже доброзичливий і товариський народ , а завести бесіду для них – пара дрібниць , і неважливо, що ви незнайомі , приводом до розмови може стати просто гарний настрій.

2 Куба для дівчат абсолютно безпечна , адже населення країни абсолютно неагресивне . Звичайно , дотримуватися правил безпеки при нічних походах по бідних кварталах все ж варто, але в цілому рівень злочинності в країні дуже низький .

3 Улюбленим одягом кубинських жінок є джинсові шорти. На молодих дівчатах можна побачити зовсім короткі шорти , а на більш зрілих жінках – до коліна .

4 Система освіти Куби – дуже слабка . За часів Радянського Союзу викладацький склад був досить сильний , але тепер всі ці педагоги давно на пенсії , а в школах дітей навчають старшокласники , у яких невисокий рівень знань. Частина ж предметів , наприклад , географія , біологія , хімія та ін , викладаються під загальною назвою « Ciencias naturales ».

5 Змішані шлюби кубинцями не вітаються. Наприклад , шлюбний союз білошкірої жінки з чорношкірим кубинцем засуджується жителями країни більшою мірою , ніж навпаки.

6 Кубинці обожнюють собак! Майже в кожному будинку живуть одна або навіть декілька собак. Писк моди – утримання породистої собаки , при цьому перевага абсолютно несподівано віддається найбільш волохатим породам собак , начебто чау-чау, лайок або маленьких чихуа-хуа .

7 Медицина на Кубі на найвищому рівні , при цьому вартість медичного обслуговування дуже низька , що приваблює на лікування велику кількість важко хворих людей , в тому числі і тих , які хворі рідкісними хворобами. Так що Куба не тільки рай для туристів, але і відмінний лазарет з величезною кількістю госпіталів і численним персоналом . Причому для громадян Куби медичне обслуговування , включаючи стоматологію – безкоштовне .

8 Кубинці надзвичайно охайні люди , вони приймають душ при будь-якому зручному випадку , не меньше двох разів на день переодягаються і регулярно використовують парфуми. Мокрі пахви на Кубі вважаються не лише огидними а й непристойними.

9 Заробітна плата в середньому у середнього рангом чиновника складає близько 20 $ на місяць.

10 Продукти на Кубі люди купують за картками « Libreta » в спеціалізованих магазинах , за прийнятними цінами , з цього , не дивлячись на мізерні доходи , від голоду люди не страждають.

11 Основна маса кубинських будинків не мають скла , винятком є ​​лише кілька гаванських багатоповерхівок. Замість склоа на Кубі використовують жалюзі , металеві або дерев’яні .

12 На Кубі донедавна офіційно були заборонені тостери , електочайник , грилі , зважаючи на національну економію електроенергії .

13 Мобільний зв’язок на Кубі дуже дорогий , хвилина розмови обійдеться близько 1 долара , єдиний оператор Cubacel . Причому кожен кубинець може оформити всього одну сім карту.

14 Улюбленим блюдом на Кубі є « Congri » , воно складається з рису і чорної квасолі. Подають його з м’ясом або без нього приблизно 4-5 разів на тиждень.

15 Традиційний коричневий тростинний цукор , має якусь пікантність , завдяки специфічному запаху браги і високої вологості.

17 Котів кубинці не люблять , їх не тримають в будинках , живуть вони поруч з смітниками і в руки не даються .

18 Під час дощу кубинці , як правило , не виходять з дому , навіть для походу в школу і на роботу це може стати причиною прогулу.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла