Амстердам – місто-легенда і пивна столиця Європи

Амстердам - місто-легенда і пивна столиця Європи

Столиця Нідерландів – Амстердам, давно вже перетворилася на саму справжню Мекку туристів зі всього світу. Овіяне легендами місто, подібного якому більше немає ніде в світі, збуджує цікавість і розбурхує кров. І ті мандрівники, яким ще не пощастило побувати в цьому чудовому місті, мріють насолодитися його старовинними пам’ятками і неповторною архітектурою.

Плануючи поїздку в Нідерланди, туристи віддають собі звіт у тому, що їм належить маса цікавих і захоплюючих екскурсій. Про красоти і визначні пам’ятки цього міста можна прочитати в будь-якому туристичному довіднику. Але для багатьох, тим не менш, істинним сюрпризом виявляються деякі особливості Амстердама. Зокрема, його численні пивні бари, ресторани і клуби.

Екскурсії по пивних закладах столиці Нідерландів – заняття дуже захопливе. Перед очима мандрівника будуть миготіти кафе, веселі дружні гулянки, чинні розмови старичків за кухлем пінного напою, можна навіть побачити весільний банкет в ресторані з традиційними стравами. В Амстердамі величезна кількість пивних барів, ресторанів і терас, де можна спробувати незчисленну кількість сортів пива. Ідеальний варіант – провести своє перше знайомство з голландським пивом не на бігу, а в спокійній обстановці, нікуди не поспішаючи. Тим більше що воно дещо міцніше нашого. На додаток до келиха чудового напою можна замовити м’ясну закуску. Благо вибір їх в пивних закладах Амстердама більш ніж обширний.

У ресторанних закладах Амстердама зібрані кухні всього світу. Будь-які страви традиційного голландського меню, а також все, чого душа побажає, включаючи і індонезійські, японські та китайські делікатеси. Все це розмаїття можна запити чудовим червоним і білим вином або пивом, вибір якого в Амстердамі дуже великий.

Поява в Нідерландах ресторанів і барів з національною кухнею різних народів світу пояснюється напливом в цю країну емігрантів з колишніх голландських колоній.

У гарну погоду на вулицях міста функціонує велика кількість терас, де можна випити келих-другий пива під легку необтяжливу закуску.

Відгуки про голландське пиво самі хороші, а пивовари цієї країни користуються заслуженим авторитетом. Недарма їх пиво, крім традиційних назв “світле”, “темне”, “оксамитове”, може також називатися “делікатним”, “струнким” і навіть “пивом для закоханих”.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла