Антропологічний музей в Сан-Дієго

Відкриття Панамського каналу в 1915 році було великою подією. Однією з визначних пам’яток, відкриття якої було приурочене до Панамсько-Каліфорнійської міжнародної експозиції, був Антропологічний музей в Сан-Дієго.

Варто відзначити, що спочатку це не було музеєм. Тут проходила центральна виставка, якою керував археолог доктор Едгар Хьюїт. Експозиція, яка отримала назву «Історія людини крізь віки», була настільки популярна серед жителів міста, що вони вирішили зробити виставку постійною. Так офіційно відкрився Антропологічний музей в Сан-Дієго, який довгий час очолював все той же доктор Хьюїт. Будівля музею, яка є частиною так званого “Каліфорнійського чотирикутника», є багато прикрашеним подібною храму спорудою з 60-метровою вежею.

Велика колекція Антропологічного музею дійсно вражає. Серед численних виставок музею не можна не помітити експозицію, яка охоплює десятирічну історію пивоваріння. Крім того, в музеї знаходиться велика колекція єгипетських старожитностей, яка, до речі, є найбільшою у всіх Сполучених Штатах.

Дивовижна виставка включає гробницю Птолемейського періоду (одну з шести збережених), а також автентичні мумії Лимоноого гаю – два жіночих трупи, з якими буквально зіткнулися в одному з приміських гаражів. Виявляється, що місцеві підлітки знайшли цей важливий артефакт в одній з мексиканських печер, і хлопці вирішили приховати знайдене.

Сьогодні музей, розташований в парку Бальбоа, користується великою популярністю у туристів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла