Ашрами, монастирі та клініки аюрведи в Індії

Індія

Індія одна з небагатьох країн, якій вдалося зберегти свою багатовікову історію, яка надає туристам найкращу основу для усвідомлення власних вчинків, духовного пробудження, а так само розвитку.
Протягом вже дуже довгого часу в цю країну приїжджає маса мандрівників, які бажають отримати відповіді на безліч своїх питань.
Саме ця загадкова країна здатна дати людині бажане одкровення, але тим не менше вона може і зовсім не відкритися, продемонструвавши вам лише бруд і жебраків. Кінцевий результат, отриманий від подорожі безпосередньо залежить від індивідуального сприйняття всього, що відбувається і відношення до побаченого. У будь-якому випадку, вам не доведеться шкодувати про подорож у цю чарівну країну.

Монастирі та ашрами

По суті своїй ашрам є духовною громадою, куди приїжджають люди, щоб поспілкуватися з великим наставником, навчиться медитації і іншим цінним практикам, які дозволяють звернутися всередину себе і досягти духовного пробудження.

В даний час, на території країни є багато ашрамів і монастирів, починаючи від маленьких і до всесвітньо відомих, в них масово їдуть, як паломники, таки і просто туристи з усіх країн. Серед найбільш популярних такі, як Шрі Мата Амрітанандамайя Деві (на думку місцевих вона свята, оскільки навіть будучи дитиною могла перетворювати звичайну воду в ласощі), далі йде ашрам Шрі Шрі Раві Шанкара (він із самого народження був геніальним, медитував з трирічного віку, в молодості дотримувався обітницю мовчання і подарував людям просто унікальну техніку дихання), ашрам Шрі Рамана Махарші (він у молоді роки пережив смерть, після чого духовно прокинувся і пішов у гори, які не покидав до кончини), не менш відомий ашрам Свамі Шівананди (це індійський мудрець, якого теж вважають святим, його благодіянь просто не злічити) і багато інших.

Переважаюча більшість ашрамів створені на базі певного перебігу (філософського) або послідовники просто концентруються навколо майстра створюючи громаду і реалізуючи в життя ідеї свого вчителя. Дуже багато відвідують ашрами, щоб розібратися в собі і зрозуміти своє призначення. Для кожного туриста відвідування ашрама принесе багато користі, а можливо і повністю змінить життя.

Поговоримо про найбільш яскраві ашрами, які варто відвідати перебуваючи в Індії, а саме ашрам Шрі Ауробіндо , Ошо і Саї Баби .

Всі вони дуже неоднозначно сприймаються сучасним соціумом, одні люди самовіддано слідують їх практикам, інші вважають їх просто хорошими фокусниками, однак по відношенню до ним немає байдужості.

Таємничі монастирі і ашрами, яких дуже багато на території Індії, необхідно відвідати всім, хто бажає досягти гармонії. Після їх відвідин з’явиться осмисленість в діях і вчинках.

Аюрведичні клініки

Краще всього приїжджати з метою лікування під час сезону дощів, який триває з червня місяця і по початок осені, в цей час тут досить тепло, а повітря вологе і без пилу, що безсумнівно посприяє одержанню найбільш хорошого результату.

Аюрведа бере свій початок зі штату Керала, який розташований на півдні Індії. Саме тут найбільше розташованих аюрведичних курортів і клінік. У цьому місці можна знайти найрізноманітніші пропозиції, під будь-який смак і фінансові можливості.

Клімат даного штату ідеально підходить для лікування, а за рахунок безперебійної поставки сировини, обслуговування знаходиться на вищому рівні.

При бажанні ви можете орендувати плавучу віллу і подорожувати на ній по мальовничих місцях штату. У такому випадку ви отримаєте не тільки повноцінне лікування, але й побачите масу унікальних місць, тому варто все ж скористатися даною можливістю.

На території Карнатака і ГОА теж розташовані клініки аюрведи. Слід зазначити, що аюрведичні послуги представлені майже в кожному салоні краси і готелях на всій території країни.

Лікування за допомогою аюрведи поділяють на два види, а саме загальне відновлення та процедури велнес, а також глибоке лікування дуже складних форм хвороби, боротьба з проблемами хронічного характеру і так далі.

Перший вид практикують на класичних курортах, у готелях, приватних кабінетах і салонах краси. У переліку процедур є масаж, процедури з маслами і спеціалізовані спа-послуги із застосуванням особливих аюрведичних препаратів. Дані процедури за винятком загально зміцнюючого ефекту дозволять вам ознайомитися з самою атмосферою лікування у давнину, яка поза сумнівом таємнича і результативна.
У випадку, якщо ваша проблема вимагає серйозного і особливого лікування, то потрібно відвідати саме ту клініку, в якій лікування буде проходити під наглядом висококваліфікованих фахівців . Але перед цим слід усвідомити, що в більшості випадків, для отримання максимального результату лікування триватиме багато місяців.

Однією з найбільш авторитетних клінік аюрведи є мережа Arya Vaidya Sala , про яку ходять самі захоплені відгуки, в даний час нею керує благодійна організація. Основне відділення розташовується в місті Каттакал, а філії в Делі, Кочі і Калькутті.
Можна поїхати в містечко Паллакад і сміливо звернутися за допомогою фахівців у Hospital Padinharkkara Ayurveda або в Research Center.

У випадку, якщо ви втомилися від одноманітності, то найкращим виходом із ситуації стане відвідування гостинної Індії, яка неодмінно наповнить вас життєвою енергією на багато років вперед, забезпечивши повноцінний відпочинок, як для тіла, так і душі.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла