Азорські острови

Азорські острови

За більш ніж 500 років, Азорські острови – архіпелаг з дев’яти розкиданих островів в середині Атлантики, залишилися майже повністю недоторканими, в основному, через їх віддаленість. Вулканічне походження обумовлює краєвид, який являє собою місцевість пориту глибокими воронками, деякі з них заповнені водою і є мерехтливими озерами, інші покриті пишною рослинністю і рясніють Гейзерами та цілющими сірчаними джерелами.

Азорські острови характеризуються також великими ділянками сільськогосподарських угідь, які присипані білими будинками, як торт, присипаний цукровою пудрою. Пологі схили засаджені виноградниками та фруктовими деревами. Берегова лінія, як правило, міцна і багато місць, в яких заборонено купання, а також пірнання і водні види спорту. Але є багато заток і скелястих бухт для купання і загоряння.

Водні види спорту широко доступні, такі як підводне плавання і спостереження за китами. Не менш популярними є вітрильний спорт, верхова їзда, велосипедні й піші прогулянки.

Азорські острови є власністю Португалії і для подорожі вам потрібна віза.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла