Будинок-музей Ернеста Хемінгуея

Багатьом шанувальникам творчості Ернеста Хемінгуея напевно буде цікаво поглянути на те місце, де великий письменник завершив роботу над своїм романом «Прощавай, зброє» і написав безліч інших літературних праць, зокрема оповідання «Сніги Кіліманджаро».

Вперше будинок на острові Кі-Уест Хемінгуей відвідав в 1928 році. Гарний особняк, який був зведений ще в 1851 році, тоді перебував у не найкращому вигляді, тому Хемінгуею він дістався всього за вісім тисяч доларів.

Цікаво, що будинок з вапняку навмисно вирішили будувати на височині, де вапнякової породи в достатку. Кар’єр по завершенню будівельних робіт засипали кам’яними відходами. Для складання стін в особняку Хемінгуея використовували нешліфований камінь, який потім пофарбували з лицьового боку. Завдяки використанню спеціальної фасадної фарби вдалося досягти гладкості поверхні стін, при цьому шви на обробці імітують кладку.

Що стосується інтер’єру будинку, то кімнати тут відрізняються вишуканим і неповторним дизайном, невід’ємною частиною якого є дорогі антикварні меблі. Варто відзначити, що Ернест Хемінгуей колекціонував не тільки нагороди за свої геніальні твори, а й іспанські меблі минулих століть.

Робочий кабінет письменника, мабуть, викликає найбільший інтерес у туристів. Перше, що кидається в очі, – це друкарська машинка Royal і кубинські сигари. Горіховий письмовий стіл, за яким трудився Хемінгуей, був виготовлений в Іспанії ще в XVII столітті. Море завжди було частинкою життя письменника, про що ще раз свідчить керамічна плита із зображенням риб, якими прикрашено кабінет. Окремої уваги заслуговує спальня Хемінгуея, де крім ананасових ламп і антикварних меблів, можна побачити ще й батьківське крісло. Швидше за все, це було своєрідним нагадуванням про батька письменника, який, як відомо, працював лікарем і приймав пологи.

Коли письменник помер у 1961 році, було прийнято рішення перетворити його будинок на музей. Сьогодні особняк Хемінгуея є не тільки популярною пам’яткою, але і найбільшою будівлею на острові Кі-Уест.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла