Будинок з кісток динозаврів

Унікальна в своєму роді будівля знаходиться в штаті Вайомінг, поряд з містечком Medicine Bow. Саме тут, біля дороги Route 30 в 1933 році родиною Бойлан був побудований будинок з кісток динозаврів. Зважаючи на використання незвичайного будівельного матеріалу ця будівля на сьогоднішній день є однією з найбільш відвідуваних придорожніх пам’яток Сполучених Штатів Америки.

Щоб побачити цей унікальний будинок, краще вибирати індивідуальні тури в сша, так як вони нададуть масу можливостей для ретельного огляду цієї пам’ятки. Такі подорожі запам’ятовуються надовго.

Для будівництва будинку було використано близько 26 тисяч кісток динозаврів. Всі вони були виявлені під час розкопок на горі Комо Блафф, де вперше були знайдені останки гігантських ящерів.

Історія цього будинку така. У 1930-му році він був побудований в якості однієї з частин бензозаправної станції, де кожен, хто проїжджав повз, міг влаштуватися на відпочинок. Господар бензоколонки Томас Бойлан на протязі 17 років збирав по окрузі кістки динозаврів – він хотів створити з них одного динозавра, але незабаром розпрощався з цією затією, так як всі частини скелетів належали зовсім різним видам тварин. В результаті він прийняв рішення побудувати з цих кісток будинок.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла