Дайвінг в Хорватії

Дайвінг

Адріатичне море з давніх часів є найкоротшим шляхом з серця Середземномор’я і осереддя великих античних цивілізацій до північних земель Європи – все це принесло Адріатичному морю широку популярність. В якості важливих напрямків пересування на Адріатиці залишилися нестерті сліди всіх періодів розвитку світової та європейської культури, як на материку, так і під синьою поверхнею моря.

Острів Чіово – справжній рай для любителів дайвінгу в Хорватії. Дайвери зможуть спостерігати тут дивовижне підводне життя екзотичних мешканців моря, насолодитися його незвичайною рослинністю, а також оглянути останки, порослого водоростями корабля «Пайо».

Навіть астронавти на власні очі переконалися в тому, що всі моря Землі за кольором відповідають назвам: Червоне море дійсно червоного кольору, Чорне море – чорного, тоді як Адріатичне море – по-справжньому синє море. Краса Адріатики не може зрівнятися з іншими європейськими берегами і оцінюватися по одній для всіх шкалі переважно тому, що середземноморське узбережжя має регіональну подобу: обриви і неприступний грецький берег з численними островами та скелями в морі, рівні довгі піщані пляжі Італії, не зрізані  африканські береги без заток і острівних архіпелагів, – тоді як Адріатика містить все вищезгадане в різних своїх частинах. І хорватське узбережжя Адріатичного моря є неповторним прикладом «об’єднаного» багатства Середземномор’я, не тільки в своїй історії, але і в красі природи.

Дайвінг в Хорватії все ж тісно пов’язаний з історією Адріатики, він є одним з найбільш цікавих способів спостереження за підводним світом, а для цього необхідні, звичайно ж, море і спеціальне спорядження. Адріатичне море – одне з найбагатших і чистих у світі, а дослідження його глибин – по-справжньому велика спокуса і насолода для того, хто піде на такі пригоди.

Ті, хто досі досліджували дно Адріатики, повертаються знову, так як, скільки його не досліджуй, ніколи цього не може бути достатньо; але хоча б з його частиною можна познайомитися. Найкраще місце для цього – зовсім близько від Чіово, це місце – справжній виклик для кожного, хто наважиться на дослідження підводного світу.

Чистота, порізаний берег, а також зведена до мінімуму небезпеку атаки акул в цих місцях відзначені любителями дайвінгу в Хорватії. Чіово в своїх межах пропонує можливість дослідження морського світу в його єстві – такого ви ще не бачили.

Підводне плавання в Хорватії – особлива спокуса острова Чіово і тригірської акваторії, досвід, який для вас виявиться неповторним. Багатство риб і морських рослин захоплює дух і у найдосвідченіших дослідників підводного царства, які насолоджувалися ним в різних частинах світу.

Дайвінг в Хорватії, який Адріатичне море з такою легкістю відкриває для всіх бажаючих, привертає увагу як досвідчених, загартованих в зануреннях морських вовків, так і новачків, які зважилися випробувати на собі всю гаму дивовижних відчуттів. Сам по собі дайвінг досить цікавий, проте особливу родзинку йому прийдає саме Адріатичне море – з його багатою історією, приголомшливими красотами і багатим підводним світом.

Дайвінг тури організовуються з багатьох країн – туристи з усього світу прагнуть пірнути зі спеціальним обладнанням, щоб пізнати на власному досвіді всю красу підводного життя. При цьому дайвінг тури в основному організовують в ті краї, де море чисте і світле, з відмінною видимістю і багатим підводним світом. Дайвінг, який пропонує Хорватія, хороший ще¸ й тому, що в морі безліч затонулих кораблів і літаків – збереглися від багатьох воєн.
Дайвінг тури – задоволення для сміливих і впевнених у собі людей.

Дайвінг в Хорватії славний своєю чистою водою, підводними красотами і можливістю дістати спорядження будь-якого рівня. Дайвінг, як і будь-який вид спорту, вимагає наявності спеціального спорядження, а Адріатичне море, хоч воно має видимість до 20 метрів, не відміняє наявності якісної маски. На щастя, прибуваючи на місце, Ви можете зовсім не турбуватися про обладнання – на місці, при цьому грамотні і доброзичливі інструктори завжди будуть поруч, щоб надати допомогу. Дайвінг тури, які пропонує Хорватія, задовольнять вимоги навіть найвимогливіших персон – найкраще обладнання, комфорт і уважні інструктори. Дайвінг тури вимагають наявності підготовки, пройти яку Ви також зможете в Хорватії.

Дайвінг тури в Хорватії – це не просто милування красою підводного світу, але і можливість стикнутися з історією, відвідати покинуті потоплені кораблі, літаки. Дайвінг, яким привертає Хорватія, відмінно відтіняється місцевою кухнею і високим рівнем комфорту житла, тим більше що Ви можете підшукати собі віллу або будинок за власним смаком. Дайвінг, Адріатичне море, м’який клімат і сяюче сонце – соковитий коктейль з пригод, тепла і смаку забезпечить Вас враженнями надовго.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла