De Vrouwe van Stavoren: готель у винних бочках

Власники готелів під жорстким пресом конкуренції змушені вигадувати різноманітні цікаві фішки, щоб залучити відвідувачів у свої апартаменти. Іноді справа доходить до абсурду, але в основному усілякі неймовірні на перший погляд винаходи не йдуть далі маркетингових слоганів. Таким і є сьогоднішній наш герой – готель з бочок в голландському Ставорені (Stavoren). Заявлені в рекламних проспектах бочки як ніби є в наявності, але, тим не менш, можна обмежиться лише спогляданням їх величі, навіть не заходячи в середину.

Гігантські бочки, які вміщують десятки тисяч пляшок вина, відслужили свій експлуатаційний термін на місцевій виноробні “Albada’s”. Господарі “De Vrouwe” найняли спеціальний тягач, перевезли бочки в свій маєток і спорудили невелику прибудову до вже наявного готелю. З вікон “бочечних” номерів відкривається чудовий вид на садок і альтанки, а взимку, коли листя дерев садка зроблять тю-тю – і на портову гавань.

Бочки призначені виключно для сну, для решти часу і потреб є інші, нормальні приміщення. Якщо вам не сильно хочеться спати по-діогенівськи в дерев’яному циліндрі, то до ваших послуг ліжка в основній частині. Хоча в цьому випадку перебування втрачає всякий свій “цимес”.

Ціни там виставляють порівняно невеликі за європейськими мірками – у середньому 200 євро за 2 ночі зі сніданками. Сайт готелю: http://www.hotel-vrouwevanstavoren.nl.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла