Фестиваль оливок в Іспанії

Фестиваль оливок можна сміливо віднести до числа найбільш видовищних свят Іспанії. Триденне торжество, яке щорічно проходить з 9 по 11 листопада в місті Баена в Андалузії, супроводжується танцями, музикою, загальним веселощами і, звичайно ж, достатком оливок.

Перший фестиваль, присвячений закінченню збору оливок, відбувся в 1997 році. Місто Баена для проведення даного заходу було обрано не випадково: воно є одним зі світових лідерів з виробництва оливкової олії. У «іспанській столиці оливок», а також в інших регіонах країни вирощують майже половину оливок планети.

Туристи, які вирішили відвідати фестиваль, можуть не тільки познайомитися з самими різними видами оливок (від світло-жовтих до смольно-чорних), а й дізнатися секрети приготування страв з оливками і оливковою олією. Крім того, учасники фестивалю можуть спостерігати, як обробляють оливки і виготовляють оливкову олію. Подібні звичаї існують і на Ібіці.

Однак не варто забувати і про розваги. Гості фестивалю можуть брати участь у різних культурних заходах: концертах, виставках, тематичних лекціях і так далі. Особливої ​​уваги заслуговують майстер-класи від іспанських шеф-кухарів, де можна спробувати на смак найрізноманітніші страви.

Одним з головних заходів, які проводять в рамках фестивалю, є «Дорога тапас». Його суть проста: потрібно відвідувати кращі ресторани міста, пробувати тапас і запивати вином. Відвідувачам пропонується всього три страви, які обов’язково включають оливки або оливкову олію. Той, хто зумів спробувати всі страви у всіх закладах, отримує 50 літрів оливкової олії і романтичний обід.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла