Костинешть

Костинешть

Ланцюжок курортів Чорноморського узбережжя Румунії пропонує все для морського відпочинку для всіх категорій туристів. Тут є місця, ідеально відповідні для сімейного та одиночного відпочинку, для спорту і лікування, купання і прогулянок по лісу. І звичайно тут є свій курорт, призначений в першу чергу для молоді.

Він розташований в 31 км від Констанци. Неподалік від сіл Костінешть і Скиту, що були засновані німецькими колоністами на початку 19-го століття.

Незабаром після другої світової війни, в 1949 році, на цьому місці починається будівництво табору для відпочинку учнів як Румунії, так і іноземців.

Ви можете оселитися в одному з готелів курорту, серед яких є і готель Регал, і готель Форум, відомий по Румунії  етикетом, і обслуговуванням. До речі, з усіх чорноморських курортів, на цьому – найнижчі ціни на харчування і сувеніри.

Навколишні села гори вважаються в Румунії та м. Костінешть священним місцем, оскільки там мешкав апостол Андрій, за часів його проповідництва в країні християнства. Відвідувачі курорту, вдосталь накупавшись в морі і позасмагавши на пляжі знаменитого кварцового піску Румунії, можуть відправиться в пішу прогулянку по околицях або ж взяти участь в екскурсіях, які провезуть їх по місцях, які бережуть у собі відбиток давньоримської історії, величної фортеці Томіс і іншим визначним пам’яткам краю .

Оскільки курорт спочатку будувався як місце, де можна не тільки відпочити, але й дізнатися нове, тут є все необхідне для проведення наукових конференцій та з’їздів молоді. У готелі Форум наприклад є інфраструктура для міжнародних зустрічей, проведення концертів і показу кінофільмів.

На території курорту розташовано кілька бібліотек з літературою різних народів світу, і ви можете самі досліджувати румунські міфи і легенди, як пов’язані Румунія та етикет Європи,. У Костінешть регулярно проводяться такі заходи, як «Зустріч молодих акторів», «Свято моря», «Фестиваль джазу» і багато інших.

Любителів музики, окрім власне джазової, чекають виступи народних колективів і виконавців естрадної музики.

Шанувальникам активного морського відпочинку і кварцового піску Румунії пропонує свої послуги чудово обладнана база для дайвінгу та декілька спортивних майданчиків, де можна пограти у волейбол, футбол, теніс і багато іншого.

З вечора відкривають свої двері дискотеки і нічні клуби, де ді-джеї грають танцювальну музику всіх напрямів. Протягом всього літнього періоду на курорті не буває сумно чи нудно.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла