Круглий пішохідний міст: сміливе рішення актуальної проблеми

Жителі багатьох великих міст знайомі з такою неприємною проблемою як «пробки», які вже ніяк не можна назвати позитивним моментом в образі міста. Щоб уникнути подібної проблеми зовсім недавно в Шанхаї був споруджений круглий пішохідний міст, висота якого досягає шести метрів. Все ж таки не тільки висота, але і ширина цієї споруди заслуговує на окрему увагу, адже далеко не кожен міст може пишатися тим, що по ньому комфортно можуть пересуватися плечем до плеча біля п’ятнадцяти чоловік одночасно.

Шанхайський круглий міст значно покращив життя людей, що проживають в районі Луцзяцзуй, тому як одним він дозволив уникнути руху кільцевою дорогою, іншим залучив потік туристів до їх торгових центрів, ну а третім – просто подарував можливість приємно прогулятися, насолоджуючись прекрасними видами, які відкриваються з висоти . Таким чином, нова архітектурна пам’ятка стала цікава не тільки своєю неординарною зовнішністю, а й функціональністю.

Комфортній прогулянці над вулицями, де завжди достатньо жвавий транспортний рух, сприяє зручний сучасний дизайн, над яким, можна сказати, на славу потрудилися архітектори. Піднятися ж на міст без особливих зусиль можна за допомогою сходів і ескалаторів, які розташовані з різних сторін.

Надзвичайно красивий шанхайський пішохідний міст вночі, коли в силу вступає вечірнє підсвічування. В цей час доби тут завжди можна побачити багато закоханих пар, і не дивно, адже все розташовує до романтики.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла