Лабіринт Орта: казковий парк Барселони

Парк «Лабіринт Орта», розташований на схилі гірського масиву Кольсерола, є яскравою культурною пам’яткою Барселони. До складу цього красивого паркового комплексу, зведеного на території садиби, яка належала раніше сімейству Десвалльс, входить сад, який закладений був в неокласичному стилі у вісімнадцятому столітті, а також романтичний сад, що датується дев’ятнадцятим століттям.

Свою історію «Лабіринт» починає з 1791 року, саме тоді маркіз Жоан Десвалльс на своїй земельній ділянці в тісній співпраці з відомим архітектором Доменіко Багутті спроектував неокласичний сад. Для втілення в життя цього проекту були запрошені кращі майстри: Андреу і Жауме Валльс, Жозеф Дельвалье.

Але нащадки маркіза не зупинилися на досягнутому, в середині дев’ятнадцятого сторіччя вони вирішили істотно розширити парковий комплекс. Для реалізації цієї мети був запрошений архітектор Еліес Роджент, який спроектував чудовий романтичний сад з численними клумбами, альтанками, каналом і навіть водоспадом.

Наприкінці дев’ятнадцятого століття в маєтку Десвалльсів стали часто проводитися різні громадські та культурні заходи, глядачі навіть могли побачити театральні вистави, які проводилися на відкритому повітрі на тлі мальовничих пейзажів парку.

У шістдесяті роки минулого століття Десвалльси передали парковий комплекс міській владі, а з 1971 року це дивовижне по красі місце стало доступним для публічних відвідувань. У 1994 році на території «Лабіринту» були проведені масштабні реставраційні роботи, фінансування яких взяв на себе Європейський Союз.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла