Місце над хмарами

На японському курорті Томаму, який розташований на острові Хоккайдо, мається вершина гори, часто закрита хмарами. Туристам пропонують піднятися на пік, щоб побачити білі і пухнасті хмари прямо під ними.

Місце на вершині було названо УНКА, що в перекладі з японської означає «море хмар». Воно приваблює туристів протягом багатьох років. Гарячі природні джерела і температура повітря, змінюється протягом декількох годин, визначають формування білого покривала хмар над горами. Проте мало хто здатний піднятися на таку висоту самостійно. На гору піднімаються кабінки канатної дороги. Вона починає діяти ще вночі, щоб перші туристи змогли спостерігати схід сонця, насолодитися хмарами і помилуватися на гірські піки. Хоча вартість квитка досить висока (вона становить близько 20 доларів), безперервні потоки доводять, що вид з вершини гори на хмари вартий того.

Визначне місце відкрите для туристів в влітку і до кінця вересня. Але навіть у сезон море хмар можна побачити лише в 40% випадків. У похмурі дні весь пейзаж закрито густим туманом. Навіть в ясні дні туристам доводиться вставати рано вранці, щоб побачити море хмар в дії. Гондола курсує з 4:00 ранку. Останній рейс наверх піднімається в 8.30.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла