Музей Гіблі: подорож у світ улюблених аніме

Світом лабіринтів і казок називають музей Гіблі, що дозволяє відвідувачам вивчати аніме, зроблене на однойменній студії, ідея про створення якої належить Хаяо Міядзакі. На його особистому баченні і була заснована концепція дизайну тепер вже всіма улюбленої пам’ятки. Цей чарівний світ, де зустрічаються неймовірні істоти і фантастичні предмети, знаходиться в Мітакі (Японія).

Не бажаючи створювати банальні експонати, які б представлялися на виставці, Міядзакі об’єднує їх в цікавий сюжет, в якому улюблені герої будуть «оживати» перед відвідувачами.

Розмірами будівля музею не вражає, чого не скажеш про внутрішнє оздоблення, що нагадує багатьом французький дім XIX сторіччя. На його першому поверсі відбувається знайомство з процесом пожвавлення мультиплікаційних героїв, а ось на другому можна відвідати кімнату, котра нагадує художню майстерню. Саме тут відвідувачі мають можливість побачити багато малюнків різних мультиплікаційних героїв, серед яких зустрічаються навіть ескізи радянських мультиплікацій.

Кожен експонат, що знаходиться в музеї Ghibli, таїть у собі щось незвичайне. Персонажі аніме, немов очікуючи зручного моменту, як правило, з’являються перед відвідувачами раптово, таким чином, підносячи приємний сюрприз.

У музеї знаходиться невеликий театр, де здійснюється показ короткометражного фільму на японській мові, який, до речі, ніколи не супроводжується перекладом. Подібний перегляд більше до душі дорослим, а от діти віддають перевагу приголомшливій кімнаті наповненій персонажами казкових ельфів.

Кращим експонатом для маленьких відвідувачів музею Гіблі став величезних розмірів м’який кіт-автобус, який дозволяє дітям робити з ним все, що їм заманеться.

Ще одним предметом частої уваги виступає солдат-робот, який встановлений на даху музею. От тільки якщо з котом діти люблять грати, то солдат більше підходить як фон для фотографування, що дуже радує відвідувачів, тому як в самій будівлі музею фотографуватися заборонено.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла