Найдавніший торговий центр в світі

Перу

Німецькі археологи спільно з перуанськими колегами виявили руїни торгового центру, за приблизними підрахунками вік якого понад 5 тисяч років.

В Перу археологи знайшли найдавніший торговий комплекс. За даними отриманими при вуглецевому аналізі будівлі, вчені припустили, що будівлі близько 5,500 років, що робить його автоматично найстарішим торгівельним центром у всьому світі.

Група археологів з Німеччини та Перу відкопала торговий центр круглої форми, який перебував під руїнами іншої будівлі в районі Сечин Байо, всього в 370 кілометрах від Ліми, столиці Перу. “Це без перебільшення важлива знахідка; вся наша команда в захваті від такого несподіваного відкриття”, – заявив вчений з Національного інституту культури Перу, Сезар Перес. “Ця знахідка розповість нам про ще одну сторінку історії нашої країни”. Археологи відзначають, що в районі Кара, який знаходиться в пару кілометрах від місця розкопок, люди вперше стали жити в містах близько 5 тисяч років тому.

Під руїнами ринкової площі учені виявили залишки будівель, вік яких може бути ще старшим. “Ми думаємо, що ця будівля весь час перебудовувалася кожні 300 років”. Шкода, що тоді не можна було скачати forex безкоштовно і працювати на ринку валют)). Герман Енк також сказав, що їм вченим пощастило з цією знахідкою, тому вона не була розорена “чорними археологами”.

Варто підкреслити, що в Перу знаходиться величезна кількість археологічних знахідок. Передбачається, що велика кількість руїн, які знаходяться в Перу, набагато старше знайдених будівель, зведених в епоху правління імперії Інків, чий розквіт припадав на XVI століття.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла