Національний парк Цзючжайгоу

Національний парк Цзючжайгоу в Китаї розташований в провінції Сичуань. Місця тут настільки важкодоступні, що про неймовірну красу «Ущелини дев’яти селищ» (дослівний переклад назви) туристи змогли дізнатися тільки в 1972 році. У 1982 році долина отримала статус Національного парку, а через ще 10 років була внесена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

На території 600 кв. км в 9 селах живе всього 1000 чоловік. Приблизно половина площі заповідника – це густі ліси, в яких мешкають навіть такі рідкісні види тварин, як великі панди і кирпаті мавпи.

Але головне, що привертає сюди відвідувачів – це 108 озер неймовірної краси і водоспади. Саме озерам, а точніше Озеру П’яти кольорів, парк Цзючжайгоу став відомий далеко за межами Китаю, і тепер тисячі туристів з усього світу намагаються власними очима побачити це диво природи.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла