Нотатки про Алжир: Що відвідати – культура, архітектура, музеї і храми

Меморіальний комплекс алжиру

З екскурсійної точки зору найбільш цікавий район Старого міста, на території якого збереглися прекрасні архітектурні споруди. Саме тут знаходяться три гарні мечеті, кожна з яких має свою неповторну історію. Найстарішою мечеттю міста є Джемаа-аль-Кебір, вона прекрасно збереглася до наших днів і є істинним зразком національної архітектури. Не менш цікава мечеть Джемаа-аль-Джедід, зведення якої було завершено в середині 17 століття. Однією з найбільш «молодих» мечетей міста є Джемаа-Кечауа, побудована в кінці 18 століття за наказом Дее Хасана.
Поради туристам: що потрібно і чого не можна в Алжирі

У сучасному місті також є чимало цікавих пам’яток. На одній з площ розташовується Монумент полеглим, який був зведений на згадку городянам, загиблим у боротьбі за незалежність. Прекрасним пам’ятником сучасної архітектури є будівля Центральної пошти, яка була побудована в повній відповідності з усіма арабськими традиціями. У місті відкрито кілька цікавих музеїв, кожен з яких щорічно відвідують тисячі туристів. В одному зі старовинних оттоманських палаців розміщується експозиція Музею національної спадщини Бардо (Musée du Bardo). Під час екскурсії відвідувачі музею можуть дізнатися масу цікавих фактів про життя перших поселенців, а також простежити історію розвитку міста з давніх часів і до наших днів.
Продовжити знайомство з історією Алжиру можна в Історичному музеї (Musée National des Antiquités), а поціновувачам мистецтва більше сподобається Музей народних мистецтв та ремесел (Musée National des Arts Traditionnels et Populaires). Прекрасна колекція живопису представлена ​​в Музеї образотворчих мистецтв (Musée des Beaux Arts). Любителям прогулянок по живописних природних місцях обов’язково потрібно відвідати Сад д’Ессе (Jardin d’Essai), який став улюбленим місцем відпочинку городян і приїжджих. Прихильникам екологічного туризму принесе задоволення похід до ущелини Шиффа, яка знаходиться недалеко від Алжиру.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла