Острів Хайнань

Острів Хайнань

Південну частину Китаю прикрашає «Острів південніше моря» – по Китайськи Хайнань. Як кажуть бувалі туристи – краще острова Хайнань не знайти у всьому Китаї. Тисячі туристів прямують сюди, щоб побачити перлину сходу. Тут поєднуються канони сучасного світу з екзотичними багатовіковими традиціями піднебесної.

На величезній території острова виростає більше 5000 видів рослин і тварин.

Якщо ви запитаєте у Китайця, яке місце вважається самим екологічним, вам тут же дадуть відповідь: «Поїдьте на Хайнань». Дивує тут і самобутність корінного населення. Описувати всю красу цього місця марне заняття, так як передати запах і смак місцевої кухні аркуш паперу не може, а порівняти його в європейській кухні просто нема  з чим. Населення острова 7 млн. чоловік. Саме на цьому острові знаходиться незрівнянний курорт Санья, на території якого з 365 днів у році – 300 залиті сонцем і овіяні теплим морським бризом. Плантації з бананами, манго, ананасами … Не дивно, що саме тут проживає найбільша кількість літніх людей старше ста років.

Хочете побачити мальовничі гірські схили, густо вкриті свіжою смарагдовою травою? Мрієте, нарешті, побачити східні річки, відчути цілющу силу їх води? Є бажання провести спекотний полудень у звивистих коридорах загадкових печер? Не можете відірвати очей від мальовничих скель? Не втрачайте дарма часу на гірськолижних курортах і в Шанхаї – вам на Північний Схід Гуансі-Чжуанського автономного району в місто Гуйлінь.

Десь серед схилів гірського масиву Міньшань, приблизно, за чотириста кілометрів від містечка Ченду сховалася Цзючжайгоу, назву цього місця можна перекласти, як «ущелина дев’яти селищ». Тут ви опинитеся в кисневих обіймах прадавніх лісів, побачите озера, ніби наповнені прозорими сльозами богині природи. Почуєте звук водоспадів, назавжди запам’ятаєте відблиски сонячних променів в краплях водоспадів.

Різноманітні тварини, яких у тутешніх лісах безліч, можуть стати надбанням вашої фото-колекції, привезеної з цього чудового куточка. Тут є величезний заповідник, територія якого розкинулася протягом шестисот квадратних кілометрів. Половина всієї площі заросла густими деревними лісами, зарості бамбукових дерев, сто вісім чудодійних озер, частина з яких наповнені прозорою водою, а частина строкаті, ніби хтось у них вилив сотні літрів різних барвників. Насправді чудовий колір води викликає велике насичення кольоровими мінералами.

Ви можете не повірити, але є тут озеро, частина якого наповнена синьою водою, яка плавно переходить в зелений колір, потім в жовтий. Все це розмаїття прикрашене сріблястими і фіолетовими розводами. У вітряну погоду на водній гладі з’являються химерні візерунки. Місцеві жителі розповідають легенду про те, як божественні істоти умивають в цьому озері свої обличчя, а їх рум’яна забарвлює воду в різні кольори. Це та інші дива ви можете побачити на просторах незвичайного заповідника, що розкинувся серед гір та пагорбів «Ущелини дев’яти селищ».

Краса, яку зберігає в собі вже протягом багатьох століть Китай, відкриються лише тим, хто потрапить в цю країну. Дивно, але навіть половину того, що можна побачити в КНР ще не описали блогери і натуралісти. Щоб перейнятися атмосферою сходу, повірити в чудеса – потрібно просто там побувати. Мабуть, тоді і східні казки матимуть інший сенс для вас …


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла