Печери Сугаррамурді в Іспанії

Печери Сугаррамурді навряд чи когось здивують надзвичайними гірськими формаціями, однак, саме ці глибокі й сухі печери, згідно з легендами, були домом багатьох чаклунів і язичників. Більше того, саме ходи язичників в Сугаррамурді стали причиною проведення найгучнішого суду над відьмами в історії.

Побутує загальна думка, що впродовж XVII століття (і раніше) ці широкі огороджені скелі були місцем проведення божевільних вечірок з багаттями та іншими традиційними язичницькими розвагами, організованими місцевими жителями. Не складно здогадатися, що настільки містичне місце стало розсадником сил чорної магії.

Правда це чи ні, але печери і саме містечко Сугаррамурді свого часу привернули увагу іспанських інквізиторів, які почали активне полювання на відьом. Саме вони і провели найгучніший в історії судовий процес, під час якого пішли з життя понад сім тисяч осіб, які тим чи іншим чином були причетні до «чорних» справ в печерах Сугаррамурді. Історія про безжальний меч інквізиції облетіла всю Іспанію, і з тих часів місто з його печерами асоціюється не з чим іншим, як з темним мистецтвом чаклунів.

Пройшли століття, але місто досі оповите похмурою славою, а печери Сугаррамурді стали його похмурою пам’яткою. Щороку під час літнього сонцестояння (на язичницьке свято) місцеві жителі смажать м’ясо ягняти і влаштовують традиційні святкування. Сотні людей збираються біля печери, щоб доторкнуться до своєї язичницької історії. На щастя, сьогодні ніхто не збирається нікого спалювати на багатті.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла