Румунія: Карпатська мозаїка

Румунія

Хочете поєднати лікування та SPA-програми з екскурсіями? Вам – в Румунію. Чисте повітря Карпатських гір, мінеральні озера, а також ефективні лікувальні програми в сучасних SPA-центрах плюс цікаві екскурсії – основа для ідеального оздоровчого відпочинку.

Румунія – країна з сприятливою екологічною обстановкою, м’яким кліматом і дивовижно живописна: море, Карпатські гори, річки, озера, Дунай … Туристи вибирають Румунію ще й тому, що там відмінний європейський сервіс і порівняно невисокі ціни.

Каліманешть – Качулата

Незважаючи на свою хитромудру і важковимовну назву – Каліманешть – Качулата – бальнеологічний курорт міжнародного значення. Він розташувався біля підніжжя Південних Карпат, на березі річки Олт. Самою природою тут створені унікальні кліматичні умови, влітку немає виснажливої ​​жари, дме приємний бриз. Джерела курорту відомі ще з часів римлян. Протягом всього часу існування курорту сюди приїжджали багато відомих осіб, щоб пройти лікування і відпочити «на водах». Вода з джерела Качулата № 1 була нагороджена золотими медалями престижних світових виставок.

Місцеві джерела – Пауша і Селетрукул, Олт, Путуроаса, Качулата і Каліманешть розташовані по обидві сторони від річки Олт. Водолікування тут поєднують з масажем, акупунктурою, аерозолями та сірчаними ваннами. Курорт багатопрофільний, і лікують тут практично все, починаючи від цукрового діабету, ожиріння, захворювань дихальних шляхів і закінчуючи нервовими розладами і захворюваннями шкіри.

Сленік-Молдова

Справжня SPA-перлина Румунії. Крім своїх мінеральних джерел, курорт знаменитий соляними шахтами, відвідування яких – найприродніший і ефективний спосіб лікування астми, наслідків куріння і стресів. Курорт має визнаний міжнародний статус, щорічно тисячі туристів прагнуть сюди, щоб відпочити і поправити своє здоров’я. Тут ви побачите водоспади, відвідайте форелеві ферми і зробите екскурсію в мисливський заповідник Церкетоаря і резиденцію графа Дракули.

Совата

Цей курорт розташований в центрі містичної Трансільванії, в горах на висоті 500 метрів над рівнем моря. Всесвітню популярність курорт придбав завдяки цінним лікувальним властивостям води геліотермального озера Урсу. Крім озера Урсу, до послуг відпочиваючих також солоні озера Алуніш, Чорне, Червоне і Зелене. Хлористо-содова мінеральна вода озера Урсу сконцентрована на глибині 1,5 метра. Поверхня озера – це чистісінька прісна вода. У літні місяці температура води в озері не опускається нижче +24 ° С. За фізичними властивостями води Урсу можна порівняти з Мертвим морем. Крім корисних солей, озеро – основний постачальник сапропелевих грязей.

У 12 км від курорту Совата, в прайд, знаходиться соляна шахта, вона відкрита для відвідування туристами. Крім цього, в ній є окреме приміщення, використовуване для підземного санаторію для пацієнтів з астматичними захворюваннями. Лікування на курорті йде по декількох напрямках – жіночі захворювання (по лікуванню безпліддя Совата по праву вважається провідним центром у Румунії), захворювання опорно-рухового апарату, проблеми з суглобами, бронхо-легеневі захворювання.

Ковасна

Курорт знаходиться на висоті 564 метра над рівнем моря в південній частині Східних Карпат. Гори, що оточують Ковасна, покриті лісами і дуже мальовничі. Численні оздоровчі центри, розташовані в СОВАТ, спеціалізуються на лікуванні серцево-судинних захворювань. Основний природний чинник лікування – розслаблюючі ванни з вуглекислим газом. Лікувальна база центрів має в розпорядженні найсучасніше діагностичне обладнання, а прийом ведуть лікарі з високим рівнем кваліфікації.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла