Румунська кухня

Румунія прекрасна не тільки своїми пам’ятками, а й різними іншими речами. Відвідуючи одне з кафе чи ресторанів, можна зрозуміти, що румунська кухня настільки незвичайна і смачна, що хочеться спробувати все відразу.

Самим головним блюдом румунської кухні є мамалига – каша з кукурудзяної муки. Її готують і подають практично до будь-якої страви. Основою меню будь-якого румунського кафе є овочеві страви, які чудово поєднуються з мамалигою. А істинно національним блюдом є густий суп «чорбе», який готують в різних варіаціях овочів. Особливістю цього супу є те, що його потрібно присмачити квасом або будь-яким кисломолочним продуктом.

М’ясо також є головним у будь-якому блюді, проте потрібно вибирати національне блюдо рагу з тельбухів, копчене на диму козине м’ясо та інші страви. Зазвичай в румунських кафе пропонують велику кількість м’ясних страв. Слід зазначити, що всі м’ясні страви мають мінімум спецій і готуються у власному соку, що додає румунським стравам таку неповторність.

Ще одним традиційним блюдом є «Козонак» – це калачі з листкового тіста з різними начинками. Зазвичай вони подаються на десерт. Однак є й борошняні вироби, які виступають в якості закусок і гарячих страв. А варіантів вареників існує більше 10. Також популярні у туристів і солодкі ватрушки «пасча», напівкруглі пироги з ягідною начинкою та інші.

З напоїв популярними є вина, які виготовляються вручну. Кількість сортів досягає до 30 видів. Кожне вино має свій неповторний смак.

Традиційними румунськими напоями є сливовий самогон «цуйка», угорська «палінка». Не менш популярне і пиво, найвідоміша румунська марка – «Урсус».


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла