Римські і фракійські руїни в Болгарії

Римські і фракійські руїни в Болгарії

Пловдив – одне з найстаріших європейських міст. Його вік становить приблизно шість тисяч літ. Щороку він підносить археологам нові сюрпризи. Так у шістдесяті роки минулого століття, наприклад, було “знайдено” давньоримський амфітеатр. Він настільки добре зберігся, що зараз у ньому регулярно проходять концерти і міські свята.

В основному, сліди античних часів “розкидані” по трьох горбах – Джамбазов-Тепе, Таксим-Тепе і Небет-Тепе. Саме на них і спочиває Старе місто. У 4-3 столітті до н.е. на Небет-Тепе перебував фракійський Евмолпіас. Частина фортеці і стародавня гробниця непогано збереглися до цих пір. Чого не скажеш про давньоримські оборонні споруди. Вони були практично повністю зруйновані готами ще в 251 році. Час вберіг лише кріпосні ворота Хісар Капія – їм не менше двох тисяч років. Руїни римського форуму майже повністю сховані під землею, але і те, що залишається на поверхні, – гідно уваги. Але, звичайно, перлиною старого Пловдіва є згаданий вище Амфітеатр. Колись на виступи сюди приходило до трьох тисяч осіб. Сьогодні в нижній його частині знову збираються жителі Пловдива і гості міста.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла