Сад карликів: містичні мешканці парку Мірабель

Сад карликів в австрійському місті Зальцбурзі був створений князем-архієпископом Францом Антоном фон Харраха в 1715 році. Багато з цих моторошних гномів були створені за подобою справжніх карликів, які колись служили в архієпископа в якості придворних блазнів.

Чому ж архієпископ вирішив відлити цих гномів і зробити їх «зірками» парку Мірабель? Виявляється, що карлики, які довгий час жили на території палацу Мірабель, не тільки вміли розважати привілейовану громадськість, але і володіли надприродними здібностями. Легенди свідчать, що одні маленькі чоловічки могли дарувати силу, інші – красу, а треті володіли даром передбачення.

Незабаром забобонний постоялець княжої резиденції в особі Людвіга Першого Баварського побажав позбутися містичних статуй карликів і виставив їх на аукціон. Відлиті гноми, як бачите, знову повернулися в сад палацу Мірабель, правда, нинішні карлики – це лише ті деякі, кого вдалося розшукати після продажу.

На даний момент в парку Мірабель налічується 15 з 28 фігур. Горбаті гноми зі своєю усмішкою заманюють до австрійського міста безліч туристів.

Парк Мірабель, який вважається однією з головних визначних пам’яток міста Зальцбург, цікавий не тільки статуями карликів. Тут є все для повноцінного відпочинку душі і тіла: затишні лавочки, тіні біля фонтанів, квітучі клумби, а також достаток античних статуй. Але все ж це прекрасне містечко було б не таким привабливим, без темних фарб містичних і таємничих статуй карликів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла