Самий довгий середньовічний міст Європи – Карлів Міст

Карлів Міст

   Значна частина того, що становить архітектурну красу сучасної Праги, виникла в XIV ст., в славні роки правління Карла IV – короля Богемії і Моравії, імператора Священної Римської імперії. Саме Карл заснував у місті університет, а в 1357 р. повелів побудувати міст, названий на його честь Карловим – найулюбленішу і найвідомішу пам’ятку Праги. Через звивисту Влтаву (що вийшла з берегів під час небувалої повені 2002 р.) перекинуто ще 14 мостів, але вид, що відкривається з опор цього мосту та охоплює чудове поєднання архітектурних стилів на горбистому схилі Малої Країни (Малого кварталу), який піднімається вгору до розташованого на іншому березі Празького граду, щонайменше вражає. Уздовж витонченого прольоту моста з шістнадцятьма арками вишикувалися тридцять шість барокових статуй святих, більшість з яких було встановлено тут у XVII ст.

   Відвідування пам’ятного мосту в будь-який час дня є абсолютно необхідним ритуалом. Ранній ранок на вигинаючійся, як лебедина шия, Влтаві, поки статуї-варти немов примари парять в  серпанку, що підіймається вгору, – то час, коли міст цілком знаходиться у вашому розпорядженні. Середина дня приводить сюди натовпи місцевих жителів, туристів, вуличних музикантів та інших акторів, а також торговців футболками та іншими сувенірами. Вночі змовкає шум безперервного свята в житлових районах, і міст стає чарівним.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла