Словаччина. Привабливі місця для туристів

Словаччина

Братислава - найбільше місто Словаччини і столиця держави з 1969 року. Тут закінчуються Карпати, які беруть свій початок в районі Залізних Воріт Румунії. Якщо подорожувати по країні поїздом, можна побачити приголомшливі виноградники на схилах Малих Карпат .

В старому місті Братислави збереглося багато гарних пам’ятників, а також дивно багатих музеїв. Частина пам’ятників розповідає про те минуле Словаччини, коли країна перебувала під пануванням Угорщини.

Словацький Національний оперний театр навряд чи має конкурентів в Європі. Особливу честь йому робить той факт, що відомий композитор Франц Ліст відвідував Братиславу 15 разів!

Спішський Град - найбільший замок у Словаччині. Він був заснований в 1209 році. У 13-му столітті замок був зруйнований під час навали татар, а в 15-му столітті його повністю відновили. Замок має дуже вражаючий і грандіозний вид, не дивлячись на те, що в 1780 тут сталася пожежа.

У верхній частині Спішського Граду знаходяться кругла готична вежа, купіль, каплиця, а також романський палац, який виступає над прірвою. В темниці замку збереглися інструменти, які використовувалися під час тортур.

Гірські хребти Національного заповідника Мала Фатра простяглися через всю північно-західну Словаччину (50 км). Найвища гора – Велки Криван (1709 м). У серці національного парку знаходиться Вратна – красива полонина, з усіх боків оточена лісами. Взимку вона перетворюється на популярний лижний курорт. Можливості для піших походів варіюються від легких туристичних прогулянок по лісі до переходів через мальовничі гірські вершини. Тут безліч готелів і ресторанів, але, тим не менш, в середині літа вільних місць може не виявитися. До заповідника Мала Фатра можна доїхати за один день з Зіліни – привабливого містечка в центрі Словаччини, не переповненого туристами.

Високі Татри - єдині істинно альпійські гори в Східній Європі, а також один із самих маленьких гірських масивів у світі. Яке це видовище, що зачаровує – вузькі скелясті вершини з крутими спусками, що підносяться над широкими долинами, і нижні схили, вкриті густими хвойними лісами! При чому вся ця краса, в тому числі 30 долин, майже 100 льодовикових озер і безліч гірських потічків уміщається на порівняно невеликій площі в 260 кв.м.. На 600 км простягаються маршрути для гірських походів і прогулянок.

Річка Дунай . Національний заповідник Піеніни об’єднався з аналогічним парком у Польщі для того, щоб захистити ущелини, прорізані річкою Дунай (між словацьким селом Кервені Кластор і польським селом Шавніца). Річка тут служить міжнародним кордоном між двома країнами. Біля входу в ущелину розташований монастир 14-го століття, де зараз знаходиться музей. З червня по вересень по Дунаю можна зробити захоплюючу прогулянку на рафтах.

Словацький Карст - регіон каньйонів і печер в східній частині Червоних гір, які розтягнулися до кордону з Угорщиною. Пам’ятка цієї місцевості – Доміца – одна з найбільших і найкрасивіших печер у світі, заповнена величезними кольоровими сталактитами.

Тренціанске Теплісе - спа-курорт у Західній Словаччині.Курорт пропонує безліч  маршрутів для прогулянок, термальний басейн і п’ять гарячих сірчаних джерел. Любителям екзотики пропонують відвідати хамам – турецьку лазню, яка розташована в центрі міста.

Трнава - найстаріше місто Словаччини. У 1238 році воно першим отримало незалежність від Угорщини. Місто відразу стало центром Словацького національного відродження, тут були надруковані перші книги словацькою мовою. Найкрасивіший район Трнави – ​​старе місто, яке зберігає в собі спадщину майже трьох століть.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла