Сонячна Португалія

Португалія

 Алгарве – один з трьох регіонів Португалії розташованих на узбережжі, має прекрасний клімат і гарантує туристам 300 днів в році сонячної погоди, а в літній сезон – ласкавий і теплий Атлантичний океан, і 365 днів на рік – розкішну південну кухню!

  

         Популярний у європейців  курорт чудово поєднує всі види відпочинку з розвиненою інфраструктурою і широким вибором готелів. В основному віддають перевагу Алгарве, як місцю для сімейного та романтичного відпочинку, німці та англійці.

         У всіх п’ятизіркових готелях є програми здоров’я, такі як SPA з теласcотерапією (басейни з морською водою), масажі гарячими каменями, і інші різні процедури, які в поєднанні з здоровою та екологічно чистою їжею сприяють швидкому відновленню сил в короткий термін. Так само курортний регіон є популярним місцем для проведення конференцій, презентацій і турнірів з гольфу.

Для гравців у гольф

          Кращі в світі поля для гольфу розташовуються в цьому регіоні. Зовсім заслужено 5 полів в Алгарве потрапляють в тор -100 кращих полів світу для гри в гольф. Якщо брати європейські гольф поля, то 8 з них в Алгарве. У жовтні 2011 року тут проходив Міжнародний турнір з гольфу. Рекомендуємо для розміщення  Sheraton  Algarve   Pine  Cliffs  Resort  . На території цього готелю крім окремих вил, розташовуються розкішні поля для гри в гольф. Багато сімей проводять цілий день не на березі океану, а насолоджуються грою. Для бажаючих навчитися грати в готелі запропонують послуги досвідченого тренера, взуття та ключки.

           Відповідний клімат дозволяє цілий рік насолоджуватися цим прекрасним спортом.

Любителям пляжного відпочинку 

            Чудові і обладнані піщані пляжі на узбережжі Атлантичного океану. 74 Блакитних європейських прапорів свідчать про дуже чисті пляжі в Алгарве. 5000 кв км складають муніципальні пляжі.

Гастрономічні тури

          Розкішна кухня та різноманітна здорова їжа. Рекомендуємо скуштувати стейк по-португальськи, різноманітні страви з морепродуктів, черепашки «вонголе», червоні креветки розміром із середнього лобстера і звичайно ж вишукані португальські вина і портвейни.

       Місцеве чудове блюдо, яке португальці запозичили у маврів -  катаплана , відноситься до традиційної алгарвійскої кухні та готується в катаплана (принцип скороварки). У стародавні часи воїни підвішували цей посуд до упряжі своїх верблюдів і на протязі походу, весь вміст готувався у власному соку, таким чином обідали завжди гарячими і готовими рибними стравами.

         Обов’язково спробуйте чудовий десерт з інжиром і горіхами з  альфаробба.  Альфаробба – стручок (сімейства акацієвих) замінює в кондитерських виробах какаобоби. Ароматну португальську каву тут неодмінно помішують паличкою кориці, подається майже скрізь в одноразовій упаковці.

Екотуризм та велопрогулянки

          Для любителів птахів. Пропонуються в Алгарве спеціальні тури для туристів які вивчають і спостерігають життя птахів. Зараз у світі зростає тенденція і кількість туристів, що цікавляться життям птахів і тварин. Красиві природних ланшафт і 240 км спеціальних велодоріжок справжня знахідка для велотуристів або туристам які віддають перевагу екотранспорту.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла