Табарка: Північно-Західний Туніс

Табарка

Красивий порт з катерами для прогулянок, розташований у підніжжя гір, покритих густими лісами і пересіченими стрімкими водоспадами. Табарка, старовинний фінікійський торговий порт, являє туристам гармонійне поєднання справжньої старовини і сучасності, де можна чудово відпочити і приємно розслабитися (гольф, таласотерапія, охота, підводна риболовля, дайвінг …) Фестиваль культури, який проходить тут в літні місяці, (липень-серпень ), збирає під гумористичним гаслом «Не просто тупо загоряти на сонці!») тисячі любителів мистецтва з різних країн світу.

По мальовничих дорогах ви потрапите в Табарку, проїжджаючи через лісисті і зелені околиці міста.

Айн-Драхам

Мальовнича село з червоними черепичними дахами будинків. Айн-Драхам розташоване на висоті 800 м є центром приголомшливих прогулянкових маршрутів у напрямку Перевалу Вітрів, Перевалу Руїн і Озера Бери, і т.д.

Булла Регіа

Величні руїни старовинного міста, розквіт якого припав на II-III століття нашої ери: збереглися терми, театр і, що особливо цікаво, підземні приміщення з прекрасними мозаїками, яскравими прикладами незвичайної архітектури, яка могла скластися саме в такому сухому і теплому кліматі, особливо в літні місяці.

Ле Кеф

Розташований на вершині величного гірського масиву, старовинне місто Ле Кеф, з вузькими вулицями, які дарують прохолоду в самий жаркий час дня, зберіг свою первозданність. Обов’язково варто подивитися величні руїни Базиліки Святого Петра і мечеть Сіді Бу Махлуфа з восьмигранним мінаретом і двома куполами.

Шемту

Шемту зобов’язана своїм походженням мармуровим кар’єрам, де Римляни добували мармур досить рідкісного кольору жовтої охри. Були знайдені численні господарські будівлі та житла простолюдинів, а також руїни театру і форуму в самому місті, розташованому на пагорбі. У 1998 р. Був відкритий Музей.

Бежа

Важливий сільськогосподарський центр, Бежа, розташовується в регіоні, який більше 2000 років тому називався «житницею Риму». Що говорить про родючість і красі його пейзажів. Старе місто просто чудове.

Дуга

Це чарівне місто, яке найкраще збереглося з часів римської епохи. Гордо височить на пагорбі, воно являє собою вражаючий архітектурний ансамбль: прекрасно збережений Капітолій – один з найвідоміших пам’ятників римської епохи. Навколо храмів Юпітера, Юнони і Мінерви розташовані форум з пунічним мавзолеєм, а також терми і театр на 3.500 місць, в якому в літні місяці йдуть вистави.

Мактар

«Великі південні терми» Мактара найкраще збереглися в Африці. На в’їзді в місто Тріумфальна Арка Бал ель Ейн нависає над античним фінікійським святилищем. Численні архітектурні пам’ятники романської, візантійської і християнської епох дозволяють вважати це місто одним з найважливіших археологічних місць Тунісу.

Сбейтла

Руїни античної Сюфетюли розкинулися на великому плато вздовж річки. Добре збережені візантійський форт, форум, Великі Терми, кілька християнських церков і театр з лавами свідчать про багату історію цього римського поселення.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла