Традиції Бухареста

Традиції Бухареста

Румунія за своїми звичаями відноситься до сільської культури. Це пояснюється тим, що велика кількість свят приурочено до польових робіт. Крім того, існує ще маса інших свят, а також свята, приурочені до головних подій в житті кожної людини.

Під час свят румуни досі одягаються в національні костюми, а також і вільно самовиражаються. Багато традиційних пісень і танців носять імпровізаційний характер. Саме це допомагає народу виразити в них всі свої найкращі почуття. Традиційним є танець хору, який нагадує хоровод.

Усі свята Румунії діляться на офіційні, релігійні, народні та національні. Залежно від території особлива увага надається тому чи іншому виду свята. Слід зазначити, що багато національних свят проводяться з особливою пишністю. Зазвичай це народні гуляння.

Особливо слід підкреслити ставлення румунів до своєї смерті. Багато хто розуміє, що вона неминуча і ставляться до неї з ясністю і розумінням цього природного процесу.

Традицією в побуті румунів є також і їх ремісничі здібності. Практично всі народні промисли, відомі з давніх часів до цих пір збереглися в країні. Це виготовлення тканини, вишивка, різьба по дереву. Традиційним вважається прикрашати своє житло різьбленням, особлива увага надавалася прикрасі вхідних дверей. Також слід відзначити і мистецтво розпису великодніх яєць. Практично всі напрямки мистецтва виставляються на міжнародних виставках і фестивалях.

Весняні традиції також відрізняються своєю незвичністю. У першу чергу святкується день Євдокії, який припадає на перше березня. В цей же час відкривається сезон польових робіт.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла