Тріумфальна Арка в Бухаресті

Тріумфальна Арка в Бухаресті

Символом єдності всіх румунів вважається Тріумфальна арка на проспекті Графа Кисельова на півночі Бухареста. Ідею спорудження тріумфальної арки місцеве населення запозичило у римлян, своїх давніх предків, у яких було прийнято зустрічати своє військо після перемоги в черговій битві під аркою з ялини, прикрашеною численними квітами. Румунський же народ вирішив звести подібну споруду на честь тих, хто поліг за незалежність Румунії в 1877 році. Так, в 1918 р., вже після появи на світовій політичній мапі єдиного національного румунської держави, в Бухаресті почали зводити свою Тріумфальну арку. Але оскільки будівельники ніяк не встигали закінчити спорудження до свята об’єднання румунських земель, було вирішено зробити лише фундамент і каркас, а сам фасад тимчасово виготовили з гіпсу. 16 жовтня 1922 арку урочисто відкрили. Але заміна тимчасових матеріалів затягнулася, і новий остаточний вигляд спорудженню надали тільки в 1936 р.

 В результаті, висота бухарестської Тріумфальної арки сягає 27 м, а площа її основи становить близько 300 квадратних метрів, у свою чергу висота прольоту – 17 м, а його ширина – 10 м. В її колонах розташовані сходи, які ведуть на верхню терасу на фронтоні . Як і було задумано, споруду збудували в стилі класичних тріумфальних арок, а на її фасаді висікли рядки з текстів видатного історика Румунії Ніколає Йорга.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла