Відпочинок та лікування в Ізраїлі

Відпочинок та лікування в Ізраїлі

Відправившись в Ізраїль, Ви отримаєте від відпочинку набагато більше, ніж красивий загар, безліч фотографій та приємні враження від розваг. Так, тут першокласне обслуговування, піщані пляжі, найчистіші води Мертвого і Червоного морів, природні заповідники, пустелі і сніжні вершини гір, але найголовніше – це невичерпне багатство історії, пам’ять про яку зберігається особливо дбайливо, тому що належить мільярдам людей на всій землі. Для тих, хто ступає на землю Ізраїлю, відкриваються вселенські таємниці.

Велич цих місць відчувається незалежно від мети Вашого відпочинку: пригоди, огляд визначних пам’яток або паломництво до святих місць. Ізраїль просочений гармонією і духовністю. Єрусалим – велике місто, релігійний центр, де знаходиться Стіна Плачу, цитадель Давида, мечеті, монастирі та церкви. Тільки вслухайтеся в ці назви: Гетсиманський сад, Храм Гробу Господнього, Скорботний шлях, Храмова гора, Назарет, Хайфа, Храм Благовіщення.

Куди б Ви не відправилися в Ізраїлі, будь-яке місце виявиться значимим і розповість Вам свою давню історію. Яффо – тут, згідно доданню, Ной будував ковчег. Назарет – місто, в якому народився Ісус і в якому сьогодні знаходиться Храм Благовіщення – найбільший собор. Село Канна, де Ісус явив світу своє перше чудо.

Не менш привабливі і природні особливості Ізраїлю. Наприклад, туристи із задоволенням відвідують пустелю Негев, де проводилися розкопки набатійських міст. Милуються кратером Рамоном, дивовижним явищем, яке є найбільшим кратером на землі і його видно з космосу. Копальні царя Соломона надихали письменників на створення багатьох пригодницьких романів.

Перераховувати всі достоїнства відпочинку в Ізраїлі можна нескінченно. Варто ще відзначити природні багатства країни поряд з духовною спадщиною. І повітря, і вода Мертвого моря цілющі. Багато поєднують корисне з приємним, приїжджаючи в Ізраїль. Термальні джерела, лікувальні грязі стали основоположним чинником для розвитку оздоровчих центрів в Ізраїлі. Тут лікують багато серйозних захворювань. Унікальний вплив багатого киснем повітря і вод моря дають відмінний результат.

Крім оздоровчих процедур, туристи насолоджуються видами стародавньої фортеці Массада (символу терпимості євреїв), заходять в поселення евусєєв і бачать різноманіття природи в заповіднику Ейн-Геді.

Готелі Ізраїлю надають повний комплекс послуг і розваг. Причому круглий рік тут Ви відчуєте захоплення від пропонованих задоволень: зимові види спорту, вітрильний спорт, дайвінг, аквапарки, океанаріуми, віндсерфінг – все, що побажаєте.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла