Водоспад Бігар: природне диво у формі гриба

Вид шумно падаючої води – завжди чудове видовище, тому водоспади в усі часи заворожували людину своєю красою. Ми захоплюємося висотою падіння води, її іскристими на сонці бризками і вражаємося величі цього чудесного природного явища, тому водоспади завжди були і будуть одними з найбільш відвідуваних туристами місць.

Але чи знаєте ви, що іноді унікальність водоспаду надають  не його вражаюча висота або потужність, а незвичайний вид? Один з таких прикладів – невеликий, але дуже красивий водоспад Бігар, який знаходиться в ущелині Нера Національного парку Беушніца (Румунія). Цей водоспад цікавий тим, що здалеку його можна сплутати з величезним грибом, по капелюшку якого стікають тонкі струмені води.

Висота водоспаду Бігар зовсім невелика – всього вісім метрів, але слава про його красу вже давно розлетілася далеко за межі Румунії. Справа в тому, що вода річки Мініс, що протікає тут, зустрічає на своєму шляху перешкоду у вигляді вапнякового туфу, своєю формою нагадує розкриту парасолю або капелюх гігантського гриба. Огортаючи цей «гриб» з усіх боків, вода красивими сріблястими цівками плавно стікає вниз, створюючи чітку межу водоспаду і формуючи щось типу затишного грота всередині нього.

Ще більшої фантастичності цього незвичайного видовища додає той факт, що весь туф повністю покритий смарагдово-зеленим мохом, завдяки чому здалека водоспад нагадує будиночок якогось казкового персонажа.

Водоспад Бігар – дуже популярне серед туристів місце, тому більшість відвідувачів Національного парку Беушніца обов’язково намагаються побувати біля нього і зробити кілька фотографій на пам’ять. Для зручності відвідувачів парку в безпосередній близькості від водоспаду був побудований дерев’яний міст, з якого можна добре розглянути це природне диво.

Крім неймовірно красивого водоспаду Бігар, в румунському Національному парку Беушніца є також кристально чисті блакитні озера, унікальні представники флори і фауни та ще багато інших природних пам’яток, тому відвідини цього місця обов’язково запам’ятаються вам приємними враженнями.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла