Вулиці Кечкемета

Оригінальна назва восьмого за величиною угорського міста Kecskemet для обивателів більш прийнятно вимовляється як Кечкемет. Саме це місто визнається красивим містом центральної Угорщини, точніше регіону Південний Альфельд. Для Кечкемету характерна атмосфера середньовічного сільського містечка.

Ті, хто хоч одного разу побував у Кечкеметі, незмінно незабутнє враження відвозять про площу Кошута. Ця площа знаменита не тільки своїми просторими характеристиками, але і тим, що вона розділена бульварами. До того ж, саме на цій площі вдається побачити гранично величні споруди. Серед останніх варто особливо виділити будівлю, що належить міському муніципалітету і найстарішу в місті Кечкеметі церкву, побудовану більше шестисот років тому. Представлений на центральній площі Кечкемети палац «Cifra Palota» є прекрасним представником архітектури, виконаної в стилі модерн.

Не залишається без уваги і та обставина, що в Кечкеметі був народжений прославлений композитор Угорщини Золтана Кодая, і цей факт не залишається не зазначеним у житті міста. Щорічно на вулицях міста можна побачити представників музичного світу з усіх кінців світу, які стають слухачами навчально-освітніх напрямів Інституту музичної педагогіки імені Золтана Кодая.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла