Замок Пелішор​​: одна з найкрасивіших архітектурних споруд Румунії

Замок Пелішор ​​є однією з яскравих культурних пам’яток Румунії, він був зведений в 1903 році за розпорядженням Кароля I. Багато років цей замок, споруджений за проектом відомого чеського архітектора Карела Лиману, використовувався як літня резиденція для королівської родини.

Пелішор ​​виконаний в стилі модерн, причому в оформленні замку активну участь брала королева Марія, яка відрізнялася чудовим смаком. За її проектом було створено більшість примірників меблів, а також обладнано декілька залів замку, включаючи відому «Золоту кімнату». Кабінет королеви був декорований красивим каміном і бринковянськими колонами, що вважається типовим для інтер’єрів румунських споруд. Стільці, а також письмовий стіл Марії прикрашають її символи – лілія і кельтський хрест.

Стіни деяких залів замку, включаючи і «Золоту кімнату», прикрашені орнаментами, де присутні листя реп’яха, які нагадували королеві Марії про емблему її батьківщини – Шотландії. Також колекція декоративного мистецтва представлена ​​творами Галле, Гоффмана, Тіффані, Гуршнера і братів Даум.

Хочеться відзначити, що замок Пелішор ​​не відрізняється великими розмірами, в ньому всього сімдесят кімнат, але величі йому надають чудові вітражі, скляні стелі, чудові картини із зображенням членів королівської сім’ї та витончені деталі інтер’єру. Особливо в цьому плані виділяється парадний хол, що має висоту в три поверхи, і велику їдальню.

У наш час Пелішор ​​відкритий для відвідувачів, тут прагнуть побувати туристи з багатьох країн світу, адже це одна з найкрасивіших архітектурних споруд Румунії.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла