Зростаючий храм: спільне творіння людини і природи

У світі існує багато красивих і оригінальних храмів , що вражають своєю величчю , пишністю і , здавалося б , буде важко створити щось , не схоже на все інше. Зробити практично неможливе вдалося знаменитому італійцеві Джуліано Маурі, якого вже немає в живих. Він довів всьому світу , що для створення унікального архітектурного шедевра не обов’язково користуватися звичними будівельними матеріалами.

Завдяки задумам цього талановитого архітектора світ зміг побачити зростаючий храм Cathedral Vegetale . Унікальність його полягала в тому , що приблизно через п’ятнадцять років із сорока двох дерев’яних колод , які служили в даний момент каркасами , на волю повинні були вирватися великі граби , яким призначено стати природною конструкцією справжнього собору. Чому саме граб ? Можливо тому, що його здавна вважають священним деревом , що володіє силою , яка здатна вберегти від будь-якої небезпеки .

На жаль , побачити остаточний варіант свого творіння Джуліано Маурі не зміг , тому як раптово помер в 2009 році, тоді як роботи з « спорудження » храму почалися в 2001 році. Закінчувати цей екологічний проект взявся син Джуліано Маурі.

Собор з живих дерев розташувався на площі майже в сімсот квадратних метрів. На його будівництво використовували вісімдесят саджанців граба , близько двох тисяч ялинових стовбурів , понад півтисячі брусків каштана і майже шість кілометрів лози з горіха . Спочатку між конструкціями лежав ковролін , але потім порахували , що природне покриття буде більше підходити для такої незвичайної будівлі .

Побачити унікальну споруду можна в італійському місті Бергамо , а точніше на його околиці . Цей храм є єдиним у своєму роді прикладом природної архітектури.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла