Австрія посилює правила для гірськолижників

У поточному сезоні на австрійських курортах збільшилась кількість зіткнень любителів зимового екстриму, після яких один з учасників події виїжджав геть. Стурбовані таким станом справ правоохоронці дійшли висновку, що необхідно ввести додаткові заходи покарання. Тепер «дезертири», що залишили місце аварії, будуть прирівнюватися до злочинців, що сховався з місця злочину.

Найчастіше зіткнення відбуваються через те, що любителі зимового спорту вибирають неправильний маршрут руху, а зовсім не через погану підготовки або низьку кваліфікацію. При цьому найбільша кількість аварій відбувається між лижниками і сноубордистами. Очевидно, володіючи одним видом «зимового транспорту», не так-то просто зрозуміти особливості руху людини, що використовує інший.

А ось хто частіше ховається з місця аварії – лижники або сноубордисти, не відомо. Однак врізатися в людини і поїхати, не надавши допомоги і не залишивши контактних даних – вчинок, що безсумнівно заслуговує осуду.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла