Дубровник пропонує оновлену карту гостя

Хорватська курортне місто Дубровник пропонує туристам нову карту гостя, за допомогою якої вони зможуть заощадити до 50% витрат на розваги.

Карта гостя Дубровника буває трьох видів: на добу, на 3 або 7 днів. Всі вони дають право безкоштовного відвідування восьми пам’яток і культурних інститутів: старих стін міста, Музею моряків, Музею природної історії, Культурно-історичного і Етнографічного музеїв, галерей і т.д. Добова карта вартістю 130 кун (17 євро) також дозволяє безкоштовно користуватися громадським транспортом протягом її строку дії. Карта на 3 дні, крім безкоштовного відвідування музеїв, надає 10 поїздок у громадському транспорті. Її вартість – 180 кун (23,5 євро). Володарі семиденної карти (220 кун, близько 28 євро) отримують 20 безкоштовних поїздок у транспорті.

Також карта гостя будь-якого строку дії дає право на знижки в ряді ресторанів, контор з прокату автомобілів і в сувенірних магазинах. Придбати її можна в аеропорту, в туристичних інфоцентрів або на сайті проекту Dubrovnik Card .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла