Галереї Гельсінкі відкривають двері для безкоштовного відвідування

Туристи приїжджають в Гельсінкі заради заходів, активного відпочинку, шопінгу та екскурсій. Крім численних музеїв, у фінській столиці працюють десятки художніх галерей, але вони поки не достатньо відомі.

Проект “Галереї по середах”, що стартував восени 2014 року, прагне наблизити городян і туристів до сучасного мистецтва. Шість разів на рік – восени та навесні, в першу середу місяця, – галереї безкоштовно відкривають свої двері для всіх бажаючих, працюючи до пізнього вечора. Крім огляду експозицій, програма включає зустрічі з художниками, перфоманси, музичні вечори, анімаційні фільми, а у всіх відвідувачів є можливість поспілкуватися та обмінятися враженнями. У весняний сезон 2015 заходи пройдуть 4 лютого, 4 березня і 1 квітня; в проекті бере участь 13 галерей .

Особливо вигідною буде поїздка в Гельсінкі саме на початку лютого: в ці дні закінчує свою роботу фестиваль Winter Fun, в рамках якого гостям фінської столиці пропонується безліч знижок в ресторанах, магазинах, музеях і на різноманітних туристичних об’єктах. Разом з безкоштовним відвідуванням галерей, відпочинок обійдеться значно дешевше, ніж в інший час.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла