Куба втрачає пляжі

Куба, як відомо, є відмінним місцем для пляжного відпочинку взимку, але, на жаль, країна швидко втрачає свої прекрасні пляжі. Так, берегова лінія популярного кубинського курорту Варадеро з кожним роком скорочується на 0,7-1 метри. На думку фахівців, причиною такої ситуації є необмежене будівництво тут різних об’єктів, у тому числі готелів, а також підвищення рівня Світового океану, від якого страждає весь регіон. Пляжі в результаті ерозії грунту позбавляються до 50-ти тисяч кубічних метрів піску щорічно, і на даний момент ця проблема актуальна для більш ніж 80-ти відсотків кубинських курортів.

Уряд країни має в своєму розпорядженні програму щодо збереження пляжів, яка передбачається під собою в першу чергу заборона на будівництво на узбережжі. Фахівці вважають, що цього недостатньо, і необхідно терміново зайнятися берегоукріпленям.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла