Китайські туристи образилися на готелі через локшину

Мальдіви

Китайські туристи оголосили бойкот готелям на Мальдівах. Конфлікт між отельерами і мандрівниками розгорівся в березні. Тоді багато готелів почали вилучати з номерів чайники в тих випадках, коли туди поселялися китайці. Справа в тому, що гості з Піднебесної звикли подорожувати зі своєю швидкорозчинної локшиною. А в результаті, живучи в номері п’ятизіркового готелю (місця розміщення на Мальдівах – переважно такі), постоялець при цьому ігнорує готельні ресторани, позбавляючи їх своєї частки прибутку. Скандал із забороною на гарячу воду і тільки відносно китайських туристів активно обговорювався в зарубіжній пресі і викликав обурення у мандрівників з різних країн світу. Подібне рішення готельєрів було названо дискримінаційним.

Тепер же, як пише Shanghaiist.com, обурення самих китайців досягло межі: в популярній соціальній мережі, поширеній на території цієї країни, люди об’єднуються, щоб повністю бойкотувати курорти Мальдів і вмовляють всіх інших вибирати пляжний відпочинок в інших державах.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла