Норвезькі “Сходи тролів” запрошують на фестиваль

На просторах однієї з найважливіших пам’яток Норвегії, ” Сходів тролів “, з 20 по 22 червня пройде незвичайний Teslafestival, присвячений найпопулярнішому в країні автомобілю.

У нинішньому році компанія Tesla продала в Норвегії рекордну кількість автомобілів (2056 одиниць). У березні місяці на модель Tesla S довелося майже 11% всього норвезького автомобільного ринку. У зв’язку з цим у місті Ондалснес (Åndalsnes), де закачуються “Сходи тролів”, вирішено провести фестиваль. Він повинен привернути увагу власників електромобілів Tesla, які можуть провести свою відпустку в Норвегії. У числі його заходів – хайкинг по хребту Romsdalseggen, велопробіг та риболовля в фьордах.

Національна туристична дорога “Сходи тролів” (Троллстіген, Trollstigen), що простягнулась серед гірських вершин в норвезькому регіоні Вестланн, є однією з найпопулярніших визначних пам’яток південного заходу країни. Вузька траса довжиною 106 кілометрів – зразок інженерного мистецтва: серпантин налічує 11 крутих поворотів, облаштованих невисокими огорожами з природного каменю. На деяких ділянках ширина дороги не перевищує 3,3 метра.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла