Норвезький готель придумав трансфер на собаках.

Норвезький сніговий готель в Кіркенесі вирішив зустрічати своїх постояльців в аеропорту і довозити до місця на собачих упряжках.

Ця послуга стане першою в своєму роді на всій території країни. На думку авторів ідеї , трансфер на собаках приверне в місто більше туристів.

Перша пробна поїздка з аеропорту до готелю відбулася вранці в середу , 29 січня. Подорож продовжилася 45 хвилин. По дорозі пасажири змогли помилуватися видами і розглянути стада північних оленів.

Очікується , що регулярні рейси собаки почнуть виконувати вже через кілька тижнів. Поїздка на собачій упряжці обійдеться в 2300 норвезьких крон , тобто близько 275 євро. Щоб запустити такий сервіс , готелю довелося заручитися підтримкою муніципальних властей , сил безпеки і відомством з нагляду за оленями в регіоні.

Кіркенес розташований на північному сході Норвегії , приблизно у восьми кілометрах від кордону з Росією. Населення міста складає близько 3500 чоловік. У місті розташований міжнародний аеропорт , який обслужив в 2013 році близько 297 тисяч пасажирів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла