Парк на честь творів Толкіна відкриється в Іспанії

Уряд іспанського муніципалітету Рінкон-де-ла-Вікторія в провінції Малага прийняли рішення побудувати розважальний тематичний парк, присвячений творам знаменитого англійського письменника. Проте вже на початкових етапах автори ідеї зіткнулися з низкою труднощів.

Спочатку планувалося побудувати копію країни Шир, в якій живуть хоббіти. Однак власники авторських прав, які знімали «Володаря кілець», порахували, що елементи декору парку повністю повторюють кіноваріант. Щоб уникнути конфлікту мер муніципалітету заявив, що парк скопійований виключно зі сторінок книги.

Передбачається, що тематичний парк буде розділений на кілька зон. Зокрема, планується створити зони для любителів тривалих прогулянок, а також для тих, хто віддає перевагу спокійному відпочинку поруч з озером.

Парк відчинить свої двері для відвідувачів вже наприкінці 2015 року.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла