Перон біля терміналу D в Борисполі збільшать у три рази

В аеропорту Бориспіль збільшать перон біля терміналу D в 2,5-3 рази. Про це на прес – конференції в Києві повідомив в.о. міністра інфраструктури Володимир Козак.

« Прийнято рішення про розширення перону , щоб поліпшити відстій літаків , їх технічне обслуговування та стиковку » , – заявив чиновник. Зараз аеропорт паркує частину літаків близько терміналів B і F через брак стоянок біля основного терміналу D.

Оскільки термінали розташовані на відстані декількох кілометрів один від одного , це збільшує необхідний час на транспортування пасажирів і багажу між терміналом і повітряним судном. За словами Козака , площа перону біля терміналу D збільшать за рахунок будівництва в сторону старого терміналу B.

Загальна площа для стоянок літаків складе 130 тис. кв. метрів. Під час будівництва першої черги площа перону біля терміналу D збільшиться на 40 тис. кв. метрів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла