Привітний і компетентний персонал Бухареста чекає гостей

Бухарест

Як пише Romania Insider, Бухарест складе двадцятку європейських міст з найбільш привітним і професійним персоналом в своїх готелях. Румунська столиця пробралася в Топ-20, зайнявши 19-е місце з 7,89 балами з максимально можливих 10, поставивши Бухарест перед столицею Литви – Вільнюсом. Кращі міста для сімей з дітьми, за оцінками даного дослідження, – столиці Угорщини і Фінляндії, Будапешт і Гельсінкі (8,36 бали), потім слідує Любляна, Словенія (8,31 бал). Крім того, в Топ-5 входять Варшава (Польща) і Берлін (Німеччина). 20 кращих міст знаходяться, в основному, у Східній, Північній і Центральній Європі. Афіни в Греції на 18-му місці, є єдиним по-справжньому середземноморським містом у рейтингу, столиця Хорватії, Загреб, займає 10-у позицію.

У двадцятці немає іспанських, французьких чи італійських міст. Серед небагатьох західноєвропейських міст – Лісабон, Португалія, на шостому місці, і столиця Ірландії, Дублін, на одинадцятому. Власники готельного бізнесу Бухареста цілком можуть засмутитися, якщо побачать, що столиця Болгарії, Софія, на дев’ятій позиції. У рейтингу країн з обслуговування та привітності персоналу готелю Румунія стоїть під номером 12 з 8,14 балами, прямо за сусідній Болгарією. До першої трійки країн увійшли Фінляндія, Німеччина та Австрія. Далі йдуть Угорщина і Польща.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла