Берген

Берген

Інформація про місто Берген

Берген (Bergen) – місто в долині семи гір. Його кольорові черепичні дахи майже завжди вкриває похмуре небо, але і в таку погоду Берген гордий і красивий. Щогли вітрильників біля причалу, спрямовані в небо вежі церков на пагорбах, полотнища прапорів з фамільними гербами …

Найбільше місто Західної Норвегії на березі Північного моря було закладене в 1070 році, і з 1217 по 1299 роки було столицею країни. Тоді була створена знаменита Бергенська пам’ятка, Верф Брюгген (Bruggen i Bergen), внесена нині до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Неодмінно варто зайти всередину цієї старовинної торгової вулиці з уцілілими після пожеж будівлями XV-XVIII століття, щоб відчути атмосферу Середньовіччя. По-особливому зворушливі дерев’яні споруди, які прилипли одна до іншої, майже закривають собою небо, сходи, коридори, освітлені тьмяним ліхтарями, лавочки в глибині, де торгують шкірою та розшитим полотном, картинами, саморобними іграшками, кованими мечами і шоломами.

Не можна обійти стороною рибний ринок, де продають рибу і морепродукти в свіжому, смаженому, маринованому і інших видах. Поверніть з набережної в кам’яну фортецю Бергенхус з залом Хакона XIII століття і вежею Розенкранца XVI століття. У північно-західній частині центру міста розташований лютеранський Бергенський собор (Bergen Domkirke). Тут проводяться як служби, так і концерти органної музики.

Цікавий «Пагорб тролів» (Troldhaugen) – будинок-музей композитора Едварда Гріга, побудований у вікторіанському стилі неподалік від міста. А ось шанованих в Норвегії тролів можна зустріти де завгодно – їх фігурки і статуї всюди. Неподалік від набережної почніть захоплюючу подорож в чудесні гори Бергена. Шлях наверх долається пішки або у вагончику фунікулера Флейбанен (Fløibanen). На вершині гори Флейєн подорожнього зустрінуть звивисті стежки, дерев’яні покажчики, складені з каменів «тролеві горбки» – за повір’ям, у них перетворюються тролі, яких застав на землі світанок. А біля підніжжя гори розстеляється Берген, з його різнокольоровими будинками і башточками, фонтанами, парками і портом з білими кораблями.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла