Брюгге

Інформація про місто Брюгге

Брюгге – старовинне бельгійське місто в Бельгії, заснований у 13 столітті, відомий у той час своїм текстильним виробництвом і стало у наші дні дуже популярним для туристів.  Брюгге – красиве і мальовниче містечко з середньовічною готичної архітектурою, де по звивистих каналах плавають лебеді, а кам’яні будівлі схожі на пряникові будиночки. Брюгге по праву називають «північною Венецією»: канали, мости і старовинна архітектура надають йому романтичний вигляд. Незважаючи на те, що блискучі вітринами магазини займають нижні поверхи середньовічних будівель і лебеді кидаються врозтіч, відчувши пливучий вздовж каналу шумлячий екскурсійний катер, необхідно відзначити, що Брюгге здійснив перехід від середньовіччя до сучасності з дивовижною витонченістю.

Центр міста утворює Ринкова площа і примикаючий до неї Замок. Самою вражаючою будівлею тут є 83-метрова дзвіниця, звідки відкривається чудовий вид на місто та околиці. У центрі площі стоїть пам’ятник Яну Брейдель, який був героєм битви «золотих шпор”. На північ від центру міста розташовані «Мереживний центр», де можна придбати шедеври місцевих мереживниць, і Єрусалимська церква. Візит до Брюгге був би неповним без відвідування ідилічного монастиря Бегинаж і романтичного Озера Любові. У монастирі Бегинаж і донині знаходиться Бенедиктинський монастир, де зберігається дух 15-го століття. Легендарні лебеді плавають у Озері Любові, його історія має безліч загадок. Ви зможете побачити тут Церкву Святої Діви, вона знаменита тим, що в ній зберігається образ Мадонни з немовлям роботи знаменитого Мікеланджело.

У Брюгге мається багата різноманітність музеїв, якими він може пишатися. Один з найзнаменитіших, музей Groeninge, пропонує увазі видатні полотна фламандських художників, починаючи з 15 століття і до наших днів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла