Бухарест

Інформація про місто Бухарест

Інформація про місто Бухарест

Бухарест (Bucharest) – столиця Румунії, місто-мільйонник. Легенда свідчить, що Бухарест, немов другий Рим, був побудований на семи пагорбах. Він знаходиться на південному сході Румунії на берегах річки Димбовіца. З півночі Бухарест облямовують озера Флоряска, Тей, Херестреу. А в самому центрі міста, в оточенні садів і парків, споруджено рукотворне озеро Чишміджіу. Сучасний Бухарест запропонує своїм гостям масу розважальних і спортивних закладів, а от любителям історії варто відправитися в стару частину румунської столиці.

Це стародавнє місто – справжня скарбниця архітектурних та історичних пам’яток. Взяти хоча б Патріарший собор, який стоїть на правому березі Димбовіца. Час його побудови – середина XVII століття, поряд з ним в 1708 році була побудована Патріархія.

Не менш відомий Княжий палац (Куртя Домняска), який незмінно притягує до себе погляди приїжджих. Він був побудований за часів правління Влада Цепеша (1456-1462 рр..) І з XV по XVIII століття вважався центром старого Бухареста. Потім він був зруйнований пожежами та землетрусами, а в 50-х роках минулого століття його відреставрували. Найбільш відомою частиною цього архітектурного ансамблю сьогодні вважається церква Домняска (Князівська церква), побудована в середині XVI століття.

На початку 19-го століття в околицях Княжої палацу був споруджений величезний заїжджий двір (Куртя-Столітті), що належав купцеві Манук-Бей Мірзояну. У ньому розташовувалося близько 80 житлових кімнат, погреби, лавки і склади, а у двір заганяли завантажені вози. Сьогодні це одне з улюблених місць туристів, особливою популярністю користується щорічний карнавал «Бухарест-1900», організатори якого намагаються відтворити атмосферу давньої і прекрасної Румунії. Готелі Бухареста відповідають всім вимогам світового рівня готельного бізнесу, гостинно відчиняючи двері назустріч гостям столиці.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла