Бургас

Бургас

Інформація про місто Бургас

Бургас є густонаселеним містом узбережжя Болгарії, він четвертий за чисельністю з міст Болгарії. Місто є одним з найважливіших міст центрального значення для Болгарії. Розташоване воно в трьохстах вісімдесяти кілометрах від Софії.

У місті є автовокзал, залізничний вокзал, порт морський і аеропорт, що, безсумнівно, робить його дуже важливим транспортним центром Болгарії. Багато турів по країні починаються з нього. Гордістю цього місця, є прекрасна пляжна зона. Тут розташований центральний пляж, який знаходиться поблизу Морського саду. Темнуватий відтінок кольору піску надає наявність магнетиту в його складі.

Недалеко від кварталу під назвою Ізгрев розташувався Північний пляж. В окрузі є безліч як прісних, так і солоних озер, деякі з яких утворилися через досить низьку берегову лінію і, звичайно ж, море. В озерах міститься безліч цілющих грязей, які сьогодні дуже широко і з успіхом використовуються для проведення різних косметичних процедур. Тут досить багато зон, де дозволені купання та риболовля, що робить місто ще більш привабливим для туристів, причому вартість туру не велика, тому дозволити собі відвідати ці прекрасні місця з мальовничою природою можуть багато. Бургас є улюбленим місцем відпочинку в Болгарії. Місце досить спокійне, що дуже цінується на сьогоднішній день серед жителів великих міст.

Історія міста почала свій відлік ще за часів існування Римської Імперії. У місті розташований Міський історичний музей, зайшовши в який, ви зможете зануритися в світ старовинних архітектурних пам’яток цих місць. На території сучасного Бургаса в колишні часи розташовувався Деултум, заснований Веспасіаном. Пізніше тут була розташована лікарня під назвою Аква калідае.

У середні століття недалеко від міста була фортеця Піргос, що служила, швидше за все, дозорною вежею. Бургас знайшов свою нинішню назву і розташування в шістнадцятому столітті. У міському музеї також зберігається зібрання фотографій стародавнього міста. У залі Археології музею зберігається безліч предметів причорноморських колоній.

Також в місті ще є і Природонауковий музей, в якому бережно зберігаються різні представники фауни і флори, які існували в стародавньому місті.

Однією з центральних пам’яток міста є пішохідна алея, вхід на яку здійснюється через територію Літнього парку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла