Давид

Давид

Інформація про місто Давид

Адміністративний центр провінції Чирики – місто Давид (David). Це третє за чисельністю населення місто в Панамі, після Панама Сіті і Колона. Розташований в 20 кілометрах від узбережжя Тихого океану, Давид тим не менш є курортним містом, тут розташовані великі готелі та центральний туристичний офіс провінції. Значення міста як екскурсійного центру збільшують Панамериканське шосе і міжнародний аеропорт які проходять через нього.

В околицях Давида, на тихоокеанському узбережжі розташовані місця, які відомі кожному завзятому серфінгісту. Тут, в затоці Чирики, найкращі умови для серфінгу на планеті. Величезні хвилі і прекрасна погода приваблюють сюди любителів цього екстремального виду спорту. У 1998 році, на островах Морро- Негрито, був відкритий курорт, який має в своєму розпорядженні велику кількістю інвентарю для водних видів спорту та штат професійних інструкторів.

Щодня з Давида можна відправитися на екскурсію до Національного Морського Парку, розташованому на острові Койба. Площа парку понад 50 000 гектар. На початку 20 століття на острові була побудована каторжна в’язниця, і отримати дозвіл на в’їзд на острів можна було тільки в адміністрації колонії, тому флора і фауна острова не піддавалися масовому нашестю туристів. Підводний світ біля узбережжя Койба вважається одним із самих різноманітних і багатих у світі. Сюди припливають великі морські черепахи для кладки яєць, тут знаходиться єдина в країні колонія рідкісних червоних папуг ара.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.



Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла